Głowice skanujące KREON

Kreon jest pionierem w zakresie projektowania i produkcji systemów bezdotykowych pomiarów. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia w wytwarzaniu optycznych głowic pomiarowych. Seria głowic skanujących Zephyr to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy Kreon. Seria sprawdziła się w tysiącach aplikacji na całym świecie. Są to pierwsze na świecie głowice, które można stosować zarówno w maszynach współrzędnościowych jak również w ramionach pomiarowych.

Obecnie firma utrzymuje pozycję lidera dzięki głowicy Aquilon oraz głowicom serii Blue. Modele Zephyr II Blue oraz Solano Blue to rozwiązania wykorzystujące światło „niebieskie” (bliski ultrafiolet) do skanowania powierzchni silnie refleksyjnych bez konieczności matowienia.

Solano

Głowice skanujące z grupy SOLANO mają do zaoferowania świetne parametry techniczne w bardzo konkurencyjnej cenie. Głowice mogą być zamontowane do dowolnego ramienia pomiarowego i używane z wieloma oprogramowaniami.

Zepyr II

Seria głowic Zephyr II bazuje na sprawdzonej serii głowic Zephyr. Poprawiona została wydajność skanowania oraz dokładność. Dodatkową innowacją jest wprowadzenie modelu dedykowanego do skanowania refleksyjnych powierzchni – Zephyr II Blue.

Aquilon

Głowica skanująca Aquilon to najwydajniejszy skaner 3D dostępny na rynku, zaprojektowany aby sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom przemysłowym. System zaleca się wykorzystywać do pomiarów współrzędnościowymi maszynami pomiarowymi, jednak z powodzeniem można go zastosować również w innych urządzeniach do pomiarów współrzędnościowych.

Dane Techniczne:

Model

SOLANO

ZEPHYR II

AQULION

SL-100

LITE SLL-100

Z2-100

Z2-70 BLUE

KA-50

Dokładność µm

30

40

15

10

5

Długość wiązki lasera (mm)

100

100

70

50

Szybkość pomiaru (pkt/s)

40 000

24 000

Do 250 000

Do 1 000 000

Odległość skanowania (mm)

100

95

75

60

Klasa lasera

2

2

2

2

2

 

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt